מביולוגיה לעיצוב פנים:
 

את דרכי המקצועית התחלתי בתחום שונה לגמרי, בביולוגיה.
בלימודי התקדמתי וסיימתי תואר שני בהצטיינות בביוכימיה באוניברסיטה העברית ואף החלתי בעבודת הדוקטורט.
עם זאת, הרגשתי שלמרות האהבה הגדולה שלי למחקר ולמעבדה יש לי אהבה נוספת וחלום ישן שתמיד רציתי להגשים והוא להיות מעצבת פנים. מאז שאני זוכרת את עצמי לכל מקום שאליו נכנסתי אי פעם, כל חלל וכל חדר תמיד חשבתי כיצד אפשר היה לארגן, לרהט, לתכנן ולצבוע אחרת (וכן כן גם במעבדה...).

עיצוב פנים מבחינתי הוא אינו רק מקצוע, הוא חלום ותשוקה הוא חלק מהאישיות ומהאופי לחתור תמיד לשלמות, לנוחות ולאסתטיקה, לתכנן כל דבר לפרטי פרטים, ממש כפי שמתכננים ניסוי במעבדה. על מנת להצליח, הכל חשוב, הכל נלקח בחשבון ולכן אין הפתעות לא נעימות בדרך.

על פניו מחקר ועיצוב פנים נראים כתחומים שונים לחלוטין אך שניהם דורשים יצירתיות, דמיון, תכנון והקפדה על הפרטים הקטנים תוך ראייה של התמונה הכוללת והחתירה לקבל תוצאות מעולות. כמי שמסוגלת להעריך את היופי של התהליכים המורכבים של הטבע, יש לי עין חדה לסוגים נוספים של תכנון, אסתטיקה ופונקציונליות.

לכן המעבר המקצועי והבחירה ללמוד בבית הספר הטוב ביותר בארץ "ברזין-שוהם", היו הדרך להגשים את חלומי.

קצת עלי...

הבלוג המקיף והמקצועי של דניאל:
 

תמיד האמנתי שידע וניסיון הם מסוג הדברים שחשוב לחלוק עם אחרים ולכן אני גם כותבת בלוג בנושאי עיצוב, תכנון, הום סטיילינג ונושאים מקצועיים הקשורים לתהליך השיפוץ והבניה. בין כתבותי תוכלו למצוא הכוונה, ושיתוף בידע ובניסיון האישיים שלי שאותם אני שמחה לחלוק עם כל מי שנמצא בתהליכי תכנון, שיפוצים ובניה. הבלוג אף הפך לפופולרי בקרב אדריכלים, מעצבים ואנשי מקצוע בתחום.

 

על עיצוב ותכנון:

אני מתמחה בתכנון ובעיצוב של דירות ובתים פרטיים. בעיצובים שלי אני שמה דגש על שילוב בין פונקציונליות לאסתטיקה, תוך כדי שימת לב לפרטים הקטנים ברמה הכי גבוהה. אני מאמינה שביתו של אדם מייצג ומגלם את אישיותו ואת חלומותיו ומסייעת להביא את הפן הייחודי של לקוחותי לבתים אותם אני מעצבת, בצורה אישית ובאמצעות כלים מקצועיים.

במקרים רבים, תהליך בניה ושיפוץ הנו תהליך ארוך, מורכב ומלא אתגרים, וחשוב לי לסייע ללקוחותי לצלוח את התהליך הזה בצורה הטובה ביותר, תוך שימת דגש על תכנון נכון של הבית ושל כל שלבי הדרך, עם ידע טכני נרחב והכוונה של לקוחותי בבטחה ובשמחה לעבר הבית הנכסף.

העיצוב והתכנון שלי מתמקדים בלהביא את כל החלומות והרצונות מהבית להגשמה, בד בבד עם שמירה על לוחות זמנים, עבודה מול גורמים מקצועיים, שמירה ופיקוח על התקציב ועל טיב העבודה. על מנת שהתהליך יהיה שלם ויסתיים על הצד הטוב ביותר, אני מלווה את לקוחותי בשלבי בחירת החומרים, הטקסטיל והרהיטים עד להלבשה מושלמת של הבית שתשקף באופן הטוב ביותר את טעמם וסגנונם האישיים. 

 

לתיאום פגישה יש לפנות לטלפון:    

054-7606963

ניתן גם להשאיר את הפרטים שלכם ואחזור אליכם בהקדם